Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
PARVASER, 1900-talets början, vit glasmassa med polykrom bemålning, i form av händer med ymnighetshorn, höjd ca 16 cm
Smärre åldersrelaterat slitage
670733
2019-08-27