Bojan Kina 1700-tal
2019-09-07
670694
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN, Kina, 1700-tal, med lock, dekor i underglasyrblått, höjd ca 22 cm
Lock med lagningar, nagg, glasyrspricka