Bojan Kina 1700-tal
2019-09-07
670691
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, lock saknas, höjd ca 19 cm
Slitage