Taklampa
Avslutad
2019-08-27
670672
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKARMATUR, 2000-tal, Italien, 5-armad stomme i borstat stål, med 5 sfäriska kupor i glas för en ljuspunkt vardera, diameter ca 54 cm, höjd ca 70 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen