Richard Ryan serigrafier
2019-08-26
670637
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, "Identities acquired", signerade Ryan, numrerade 348/350 348/350 resp 344/350, färgserigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm, oramade