Bojan Kina 17/1800-tal
2019-09-07
670586
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, lock saknas, höjd ca 20 cm
Bottenringsskador