Skål Kina 1800-tal
2019-09-07
670546
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅL, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, märkt med text i botten, höjd ca 11, diameter ca 20 cm
Nagg, bränningsspricka