Vas Kina 18/1900-tal
2019-09-07
670543
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, Kina, 18/1900-tal, med hänklar, blåvitdekor med drakar, höjd ca 34 cm
Nagg, lagningar