Takarmatur 1920-tal
2019-08-27
670345
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1920-tal, tre ljuspunkter, stomme i grålackerad metall, kupor i opakt ljusrosa / marmorerad glas, behängd med prismor, höjd ca 76, diameter ca 50 cm
Bruksslitage, slitage på lackering, smuts, prismor som saknas, skadade prismor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen