Carl Fagerlund taklampa
2019-08-26
670241
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, 1940-tal, mässing och pressglas, höjd ca 55 cm
Smärre slitage