Vilhelm Bjerke Petersenf
2019-08-26
670174
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
VILHELM BJERKE PETERSEN (Danmark, 1909-1957): utan titel, monogramsignerad och daterad v.b.p, olja på pannå, ca 28x23 cm
Smärre veck med slitage. Krackelyrer