Bordslampor
2019-08-26
670160
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, skärm i glas, höjd ca 35 cm
Slitage