Albert Johansson blandteknik
2019-08-25
670041
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Fönster", a tergo signerad och daterad Albert Johansson 62, blandteknik, ca 82x59 cm
Färgbortfall i marginalen