Taklampa i akryl
2019-08-28
669981
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
TAKLAMPA, mässingsstomme och skärmen i vit akryl, 1950/60-tal, höjd 77 cm, diameter ca 17 cm, skärmens höjd 26 cm
Ej funktionstestad. Smärre slitage