Rölakan
2019-08-28
669802
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RÖLAKAN, Sverige, 1900-talets andra hälft, rutmönstrad med stjärnor i färgerna blått, grönt, beige och vitt, ca 234x163 cm
Jämnt slitage