Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-09-07
669790
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med rökande man, olja på pannå, ca 14x11 cm
Ytsmuts, krackeleringar