Roberto Matta färgetsning
2019-09-07
669786
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Figurkomposition, signerad matta, numrerad 84/100, färgetsning, ca 37x47 cm