Ronald de Wolfe Oljemålning
2019-08-24
669696
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RONALD DE WOLFE (född 1920-2011): landskapsmotiv, signerad Ronald de Wolfe, olja på duk, ca 40x32 cm