Okänd konstnär
2019-08-30
669658
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, figurscen, 1800-tal, bildmått 49x62 cm
Krackelyr, retuscher, färgbortfall.