Ola Billgren färglitografi
2019-08-30
669576
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OLA BILLGREN, färglitografi, figurkomposition, signerad, daterad -68 och numrerad 7/20.
Ej examinerad ur ram. Något gulnad.