Golvlampa 1980-tal
2019-08-23
669547
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, förkromad stomme, 1980-tal, höj och sänkbar, maximal höjd 165 cm
Bruksslitage SAV garanterar ej funktionen