Vas Meissen
2019-08-29
669490
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MEISSEN, vas, porslin, bronserad samt förgylld dekor i relief, 1900-tal, höjd ca 22 cm