Snäcka
2019-08-28
669336
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNÄCKA/SKULPTUR, Kina, 1900-tal, pärlemor, genombruten dekor, på träställ, total höjd ca 25 cm
Smärre slitage