Gräddkanna
2019-08-21
669325
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, 1814, invändigt förgylld, på kulfötter, med genombruten bård nertill, höjd ca 13 cm, vikt 120 g
Fötteer sneda, slitage