Klubbat för:
1 200 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, av Howardmodell, 1990-tal, inköpt på Nordiska Kompaniet, beige klädsel, sitthöjd ca 42-45 cm
Smärre slitage, olika modeller på fötterna
669306
2019-08-23