Snusflaska Kina 1800-tal
2019-09-16
669267
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SNUSFLASKA, Kina, slutet av 1800-talet, glas med dekor i blått överfång, propp i elfenben, längd 9,3 cm