Lars Erik Falk färgserigrafi
2019-08-23
669188
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS ERIK FALK (född 1922): Abstrakt komposition, signerad och daterad Falk 1989, numrerad 168/200, färgserigrafi, bladstorlek ca 37x54 cm
Ej examinerad ur ram