Nils Kölare
2019-08-23
669178
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILS KÖLARE (1930-2007), 2 färglitografier, en signerad och daterad N Kölare- 90, E.A, 22/80, mått ca ca 45x35 cm
Ej examinerad ur ram