Matta Afghan
2019-08-21
669174
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATTA, Afghan, old, 1900-talets mitt, ca 353x235 cm, inkl. fransar.
Ställvis slitage. Enstaka fransar saknas.