1-par solstolar från 1960-talet
2019-08-22
669058
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOLSTOLAR, 1-par, 1960-tal, varierande sitthöjd
Bruksslitage, slitage och missfärgning på textil