Gunnar Greiber oljemålning
2019-08-21
669036
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR GREIBER (1919-2011), ´Färgernas Paradis´, signerad Greiber, olja på duk, 103x103 cm