Skeppsmodell
2019-08-23
668990
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKEPPSMODELL, trä, 1900-talets andra hälft, bemålad, längd ca 73, höjd 84 cm, monterad på träplatta
Smärre slitage