Bengt Orup litografi
2019-08-21
668958
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT ORUP (1919-1996): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 21/55, litografi, mått ca 36x27 cm
Utan glas, fläckar / märken, gulnad