Antik Heriz ca 412x297 cm
2019-08-22
668944
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 25 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, Heriz, ull på bomullsvarp, 412x297 cm
Kraftiga nötningar, långsidan med lagning i mitten, hål, langeteringarna med slitage