Victor Vasarely färgserigrafi
2019-09-30
668879
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad samt numrerad Vasarely 64/190, bladstorlek ca 105x61,5 cm,
ej examinerad ur ram, hörnslitage