Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
ÅKE HOLM (1900-1980): vaser 3 st och urna med lock, stengods, olika glasyrer, signerade, höjd ca 10-21 cm
Smärre slitage
668871
2019-08-21