Yrjö Edelmann färglitografi
2019-08-21
668835
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelman, 337/360 färglitografi, bladstorlek ca 59x44 cm
Ej examinerad ur ramen