Takarmatur
2019-08-21
668726
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, stomme i mässing med akantus dekor, 5 armar med ljuspunkter, höjd ca 56 cm, diameter ca 56 cm, skärmar medföljer
Bruksslitage, ställvis anlöpning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen