Hardy Strid akrylmålning
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HARDY STRID (1921-2012), "Spegling" signerad samt daterad tergo 1994, akryl på duk, ca 81x100
Kuntoraportti
668674
Päivämäärä:
2019-08-21