Bordslampa
Avslutad
2019-08-19
668611
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATUR, 1900-talets mitt, stomme i mässing, fot i marmor, skärm i grönt glas, ljusarmen höj- och sänkbar, höjd ca 50 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen