Gunnar Zetterström oljemålning
2019-08-18
668501
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Skärgårdsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 30x22 cm