Carl August Fahlgren
2019-08-19
668498
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap, signerad a tergo C.A. Fahlgren, olja på pannå, 15,5x20 cm
Ett färgbortfall i neder höger hörn