Bengt Lindström färglitografi
2019-08-23
668468
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 171/180, färglitografi, ca 55x75 cm