tallrikar, 1 par
2019-08-25
668446
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, 1800-tal, dekor i underglasblått av flodlandskap med pagoder, kant med körsbärsblommor, diameter 28 cm.
Kantnagg