Serveringsvagn
2019-08-18
668435
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, möjligen Mathieu Matégot, 1900-talets andra hälft, plåt med hjultrissor, höjd ca 71, 51x61 cm
Bruksslitage, något vind flöagnad färg