Corneille litografi
2019-08-18
668431
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition,
signerad och daterad Corneille ´95, EA, färglitografi, bildmått ca 40,5x52 cm