Lars Norrman oljemålning
2019-08-18
668414
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): "Peru", signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 26x71 cm