Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-08-19
668383
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1900-tal): Kvinnoporträtt, osignerad, olja på duk, ca 41x36 cm
Baksida delvis med förstärkning, vågig duk