Penselvas Kina 1900-tal
2019-08-18
668361
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PENSELVAS, porslin, Kina, 1900-talets mitt, cylinderformad, dekor av figurscen i emaljfärger, järnoxid samt sepia, kalligrafi, höjd ca 28 cm
Slitage