1 par vaser
2019-08-21
668288
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, floral dekor i underglasyrblått, hänklar i form av fohundar, höjd 30 cm
Nagg, tillverkningsdefekter